design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


29.9.2018  Fotbalové utkání

TJ Sokol Vyskytná z.s., zve své příznivce na utkání 7. kola Vyskytná - Nová Cerekev, které se uskuteční v sobotu 29.9.2018 od 15.30 hod. na fotbalovém hřišti v Novém Rychnově. Střetnou se celky na prvním a druhém místě IV. třídy okresu Pelhřimov. Těšíme se na vaši podporu.26.9.2018  Pozvánka

Obec Vyskytná pořádá ve středu 26. září 2018 v 19.00 hod. v sále kulturního domu ve Vyskytné veřejnou schůzi. Program schůze:

- Zhodnocení uplynulého volebního období

- Diskuse

- Prezentace kandidátů pro volby do zastupitelstva obce Vyskytná 201820.9.2018  Nabídka

Pan Veleta přijímá objednávky brambor na uskladnění, žluté a červené po 25 kg. Cena 10,-Kč/kg.

Objednávejte na tel.č.: 606 311 519