design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


12.7.2020  Prodej

Ovocnářská firma z Turnova bude v neděli 12. července od 18 do 18.30 prodávat u autobusové zastávky jablka, jahody, meruňky, nové brambory, cibuli, česnek, ovocné mošty a med.07.7.2020  Pozvánka

Obecní knihovna ve Vyskytné Vás zve na výstavu pivních etiket. Každý pátek v době půjčování knih tj. od 14.00 do 17.00 hod. Plakát zde.Od 1.7. je voda pro místní část Sedliště již pitná.