design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


20.9.2020  Pozvánka

TJ Sokol Vyskytná, z.s. Vás zve na 14. ročník  VYSKYTENSKÉ CYKLOŠLAPKY. V neděli 20.9. 2020 sraz ve 13.00 hod. u hospody. Plakát zde.


16.9.2020  Nabídka

Ve středu 16. září od 9.00 do 10.00 bude pan Vnuk čistit hroby na místním hřbitově. Cena 70,-/m2. Dále obnovuje písmo zlatem a stříbrem a zhotovuje nápisy na desky.12.9.2020  Prodej

Pěstitel ze Znojma bude 12.9. v 10.h. u autobus.zastávky nabízet: brambory,č.ře­pu,přerostky,mák,hláv­.zelí,jablka,hroz­ny,burčák,jablka, aj.