PŘEPNOUT ZPĚT NA GRAFICKOU VERZI

MENU

Úvodní stránka   Novinky   Zeptejte se
česká verze  anglická verze  německá verze  italská verze
 

 Informace z obce   Historie obce   Obecní úřad   Místní části   Pro občany   Kultura   Kroniky   Knihovna   Zdravotnictví   Pošta   Služby v obci   Brenzikofen   Fotogalerie   Užitečné odkazy   Volby   SPORTOVCI   TÁBOŔIŠTĚ   ZTRÁTY a NÁLEZY   Zajímavá místa   Hlášení poruch osvětlení   
VYHLEDÁVÁNÍ

   ZMĚNA VZHLEDUVítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.


obrazek74pomocny

NOVINKY:


20.9.2017  Nabídka

Firma Kamenictví - Karel Severa, bude v sobotu 23. září 2017 v 11.40 hod. na místním hřibitově přijímat zakázky za zvýhodněné ceny. Akce se uskuteční za každého počasí.20.9.2017  Dětský lékař

 V pátek 22.9.2017 bude ordinace dětského lékaře uzavřena / MUDr V. Ladman/

Akutní případy ošetří MUDr Šimonová v Pelhřimově24.9.2017  Fotbalový zápas-mladší přípravka

TJ Sokol Vyskytná, z.s.,  Vás zve na fotbalový zápas mladší přípravky, kde se utká Vyskytná - FK Pelhřimov B. V neděli 24.9.2017 od 10.00 hod. na místním fotbalovém hřišti.Plakát zde. 
NAHORU