design
 

  RYCHLÁ VOLBA


Kalendář akcí
 
   PODPORA

kraj_vysocina
Tento projekt se uskutečnil
s finanční podporou Fondu Vysočiny

CZECH POINT ve Vyskytné


Vítejte na oficiálních stránkách obce Vyskytná.
 V malebném prostředí Českomoravské vysočiny, obklopená masivem  Čeřínku a Křemešníku, leží Vyskytná. Téměř stejně daleko od Pelhřimova, Humpolce a Jihlavy, u hlavního tahu na Tábor je Vyskytná ze severu perfektním místem k bydlení, dojíždění za prací a zábavou.

Z jižní strany, směrem ke Křemešníku a Novému Rychnovu, za koupalištěm, se rozléhají nekonečné pláně a hluboké lesy, které přímo vybízí k relaxaci a sportovním aktivitám. Na jednu stranu leží obec v těsné blízkosti  NPP Jankovský potok s výskytem perlorodek říčních, mokřadů směrem k Jankovu s vzácnou faunou a flórou, na druhou stranu nabízí veškeré občanské vybavení bezdrátovým internetem počínaje, základní školou konče. Každý si u nás najde, co je mu nejbližší.

obrazek74

hlášení rozhlasu

NOVINKY:


03.4.2020  Informace

Jak nakládat s domovním odpadem v době ohrožení koronavirem. Více zde.


02.4.2020  Prodej

Drůbež Novák HB s.r.o. Mírovka bude prodávat 2.4.2020 v 10.15 hod u autobusové zastávky chovné kuřice. Leták zde.


25.3.2020  Poděkování

Ve středu 25.3.2020 ve 12.30 hod. v přímém přenosu zazpívá a zahraje celé Česko po úvodním slovu Z. Svěráka píseň NENÍ NUTNO.  Jako poděkování a vyjádření podpory všem lidem v první linii boje s pandemií - lékařům, sestřičkám, lékárníkům, řidičům, hasičům, prodavačkám, soc.pracovníkům ad.. Píseň zazní nejen v obecním rozhlase, ale i na ČT 1 a v Českém rozhlase, na stanicích Radiožurnál, ČRo Praha, Radio Wave nebo Rádio Junior. Děkujeme